Sprint Trading

21.5.2018
Nový newsletter na cestě. Sledujte trendy s námi.


Dobrý den,

chcete vědět jak spolehlivě přilákat nové zákazníky? Chcete vyzkoušet nejnovější trendy v reklamě? Vyzkoušejte je s námi. Přečtěte si nejzajímavější novinky z oblasti reklamy a nechte se inspirovat pro Vaší vlastní reklamní kampaň.


Z toho nejzajímavějšího jsme pro Vás vybrali:


Vás tým Sprint Trading:  www.sprint-trading.eu
 

SLEDUJTE TRENDY S NÁMI

Ředitel prestižní konzultační společnosti Boston Consulting Group konstatoval, že podle analýzy trhu dnes pokrývá digitální tisk 5% objemu trhu s obalovými materiály. Do konce roku 2018 by se měl tento podíl podle světových trendů zdvojnásobit a dosáhnout 8 – 10% trhu. Růst zaznamená i podíl vlnité lepenky o 4,3% za rok, proti klasickému papíru. To bude mít za následek oslabení podílu ofsetového tisku.

 
Podle studie agentury Pira „Packaging Report 2013“ dosahuje objem trhu s obaly z vlnité lepenky 100 miliard USD ročně. Sprint-Trading tyto změny zaznamenává a podle nich upravuje svůj obchodní model.

 

DOBA SE MĚNÍ

Lidé si objednávají více přes internet a stoupá poptávka po lehkých obalech. Obaly přímo do prodejních regálů - Shelf Ready Packaging (SRP) a reklamy na paletových stáních a v prodejních místech.


Zpět nahoru

ROZVOJ SPOLEČNOSTI

Sprint Trading vlastní Inovační a technologické vývojové centrum, do kterého investovala za poslední tři roky přes 120 mil. CZK a je na tyto změny připravena. Nové modelové řady tiskáren Durst, které byly na této akci představeny a jsou součástí tohoto centra.


 

IN-STORE KOMUNIKACE NA VZESTUPU

Popai CE, oborová asociace společností na trhu in-store komunikace, nám nabízí několik zajímavých dat o trhu, na kterém se subjekty strategicky rozhodují. 

Každoroční nárůst objemu investic do reklamy v místě prodeje vypovídá o významu komunikačních médií – zviditelnění daného produktu, zatraktivnění vzhledu prodejny a usnadnění orientace potenciálních spotřebitelů.


Zpět nahoru

DO KTERÝCH POP MÉDIÍ SE NEJVÍCE INVESTUJE


Vodítkem pro to, který typ reklamy v místě prodeje má největší potenciál naše zákazníky zaujmout, může být i struktura investic. Lídrem mezi tradičními POP nosiči jsou bezesporu podlahové POP prostředky, jejichž nákup v jenom roce 2016 narostl na 37 % z nákupu všech POP nosičů.

Další vhodnou volbou, která zaujme potenciální zákazníky, jsou regálové POP prostředky. Ty zahrnují 22 % objemů investic do tradiční POP reklamy. Široká možnost využití inovativního designu má pozitivní odezvu nejen mezi zákazníky, ale také mezi samotnými obchodníky.

Přímo k pultům a pokladnám směřuje 14 % investic POP nosičů (Popai CE), tady stále platí heslo malý, ale efektivní. Zatímco do nástěnných a fasádových POP prostředků obchodníci dlouhodobě navyšují investice.
 

MÁME ZA SEBOU PŘES 20 LET PRAXE

 

ORIGINALITĚ SE MEZE NEKLADOU

Úroveň a prezentaci Vašich výrobků nakonec podtrhuje kreativní design, může se jednat o samotnou konstrukci či použitý materiál, schopnost upoutat zákazníka, nadměrnou kapacitu stojanu nebo sledování celosvětových trendů.

Mezi skutečně nepřehlédnutelné prvky, které design Vaší POP reklamy vyzdvihnou, patří například LED osvětlení či zabudování ledničky a mrazničky. Prodejce mohou naopak zaujmout úsporné skladovací rozměry, jednoduché a rychlé složení v místě prodeje či ekologicky šetrné in-store řešení.


Zpět nahoru

Poptávka

Zaujal Vás některý z produktů? To je skvělé. Vyplňte prosím níže uvedený formulář a následně Vás bude kontaktovat náš profesionálně vyškolený obchodní zástupce.

Nahoru