O nás

V rámci našich šesti divizí získáváte komplexní, ucelenou nabídku pod jednou střechou, jedinečnou na evropském trhu.

Pokryjeme veškeré Vaše potřeby v podlinkových i nadlinkových aktivitách. Jsme jedním z předních dodavatelů reklamních předmětů na evropském trhu a investicemi do vlastního výrobního technologického centra (textilní výroba, kartonové POP/POS, prezentační systémy, velkoplošný a maloplošný tisk) jsme v oboru naprosto jedineční. Již více než 20 let se zaměřujeme na poskytování vysoce profesionálních služeb náročným zákazníkům. Vytváříme inovativní výrobky, vždy s ohledem na uvážlivé hospodaření s rozpočty.

Jako výrobci poskytujeme profesionální servis, přímou komunikaci a konkurenční ceny.

 

img
img

 

Naše vize

  • Jsme motorem úspěchu našich zákazníků a zákazník je středem všeho, co děláme. Jsme tady, abychom našim zákazníkům pomáhali prodávat.  Vždy nabízíme efektivní řešení za konkurenční ceny, která je odliší od konkurence a prodávají.
  • Hrajeme aktivní roli na trzích, kde působíme.  Jako profesionálové ve světě Tailor made 3D reklamy, textilní a kartonážní výroby, POP/POS produktů, prezentačních systémů i ve světě velkoplošného a maloplošného tisku nabízíme naše dlouholeté zkušenosti a poctivost. 
  • Našim zaměstnancům poskytujeme moderní místo pro práci, podporujeme talent a zaručujeme příležitosti pro profesní rozvoj.

 

img

 

Naše hodnoty

VIZE

Vnímáme a známe trhy v každém regionu, kde působíme a víme, kam směřují. Jsme jedním z předních výrobců reklamních předmětů na evropském trhu i díky tomu, že dokážeme předvídat budoucnost a využívat nové technologie a inovace.

KOMPLEXNÍ NABÍDKA A ODVAHA

Rosteme a jsme lídrem v oblasti tailor made 3D reklamy již od roku 1996. Díky tomu máme mnoho zkušeností a znalostí z celého oboru na mnoha trzích. Investicemi do vlastního výrobního technologického centra jsme v oboru jedineční. Jsme schopni jako výrobci poskytnout profesionální servis, přímou komunikaci a ceny. Naše velikost a výjimečnost nabídky nám umožňuje pustit se do mnoha projektů, na které ostatní nemají odvahu.

KREATIVNÍ ŘEŠENÍ

Zaměstnáváme ty nejlepší odborníky. Společně tak můžeme nápady a myšlenky měnit v řešení, která odpovídají potřebám klienta i jeho rozpočtu.

ZODPOVĚDNOST A PARTNERSTVÍ

Našim zákazníkům zodpovědně nabízíme vysoce inovativní, efektivní produkty, služby a řešení. To nám umožňuje vytvářet dlouhodobá partnerství založená na oboustranné důvěře a vzájemném respektu.

 

Podívejte se také na:

Poptávka

Zaujal Vás některý z produktů? To je skvělé. Vyplňte prosím níže uvedený formulář a následně Vás bude kontaktovat náš profesionálně vyškolený obchodní zástupce.

Nahoru