Služby

Využijte profesionální služby pod jednou střechou přímo od výrobce

Poradenství:

Poskytujeme kompletní poradenský servis ve všech oblastech naši činnosti od vypracování nabídky, 
až ke konečné realizaci a logistice
. Profesionální poradenství, které se týká nejlepšího řešení, výrobních technologií a logistických faktorů, je klíčovou základnou pro vytvoření optimálních řešení. Nabízíme Vám široké zkušenosti a profesionalitu ve všech těchto oblastech. 

Klientský brief (zadání):

Prvopočátek všeho, je zadání od klienta, které spouští proces chodu zakázky. Čím přesnější bude Vaše zadání, tím kvalitnější bude náš výstup. Na základě klientského briefu a předpokládaného rozpočtu vybereme vhodné materiály a výrobní technologie pro výrobu Vašeho produktu. 

Originální design & vývoj:

Práce s obaly vyžaduje komplexní spojení znalostí z oblasti technologie, materiálových vlastností, designu, moderní grafiky, prostorové představivosti, marketingu i běžné praxe. Nabízíme Vám široké zkušenosti a profesionalitu ve všech těchto oblastech. Navíc neustále sledujeme nové trendy abychom Vám připravili efektivní řešení, která Vás odliší od konkurence a prodávají. Kvalitní, stabilní display či obal s překvapivým řešením produktu na míru, dá kampani nový rozměr a přitáhne požadovanou pozornost zákazníků.  

Vzorování:

Je důležitá koordinace mezi návrhem, vývojem a výrobou včetně schvalovacího procesu vzorování a odsouhlasení barevnosti. Samozřejmostí je předvedení vzorkuodsouhlasení makety a její funkčnosti, materiálového složení a zátěžového testu s produkty.

Pre-press:

Profesionální tým
Moderní technologie

Moderní schvalovací proces:

On-line přes webové rozhraní

Výroba:

Po odsouhlasení makety, nátisku barevnosti, schválení balení a kompletace se spouští výroba. Produkční tým zakázku koordinuje, kontroluje výstupy při každém kroku výroby a neustále komunikuje s klientem. 
Vyrábíme v našem moderním technologickém centru. Naše možnosti v oblasti tisku, post-press operací a dalších výrobních možností jsou prakticky neomezené. Používáme offset, nejkvalitnější UV digitální tisku v 6 UV barvách, eco sublimační tisk, moderní plotry, výsekové a kašírovací stroje, 3D vakuové tvarování plastů, laser, vysokofrekvenční sváření a mnohé další... Máme k dispozici vlastní výrobní a skladovací haly a jsme proto schopni zajistit efektivní a cenově výhodné služby

Copacking:

Vaši kampaň ohlídáme na každém kroku a Vy se můžete plně věnovat svému produktu. Od návrhu, přes výrobu až po realizaci v místě prodeje budeme mít vše pod kontrolou. V našich prostorách disponujeme zázemím a lidským kapitálem, schopným pružně reagovat na veškeré Vaše potřeby. Stojany naplníme Vašimi produkty, zabalíme a zavezeme na místa určení v rámci celé EU. Rychle a efektivně.

Skladování:

6 000 m2 výrobních a skladových prostor v centrále společnosti v Ostravě a na Pražské pobočce v nepřetržitém provozu. 

Logistika:

Hotové výrobky můžeme držet skladem v centrálním skladu a postupně nebo najednou distribuovat na místa plnění zakázky. Vzhledem ke zkušenostem jsme schopni pokrýt dodávkami i Vaše zahraniční pobočky v rámci celé EU. Rychle a efektivně.


Využijte možnosti profesionálního řešení pod jednou střechou přímo od výrobce.

Poptávka

Zaujal Vás některý z produktů? To je skvělé. Vyplňte prosím níže uvedený formulář a následně Vás bude kontaktovat náš profesionálně vyškolený obchodní zástupce.

Nahoru